Lot Number: Lowest
0003: Bob Dylan 'Burger Joint, Route 66' Limited Edition LithographEst. $800-$1,200
0004: Roy Lichtenstein 'Wonder Woman - 1986' Limited Edition LithographEst. $600-$800
0005: Roy Lichtenstein 'Ragazza Crying (Crying Girl) - 1986' Limited Edition LithographEst. $400-$600
0009: Keith Haring, Jean-Michel Basquiat, Crossing Lines, 'Untitled', 1982 PosterEst. $400-$600Lot Passed
0010A: Kenny Scharf, News Now - United Nations, Lithograph 1991, Signed & NumberedEst. $600-$800Lot Passed
0010B: After Jeff Koons - Rabbit, Metallic Blue Sculpture, Editions Studio. Limited EditionEst. $800-$1,000
0010C: After Jeff Koons - Rabbit, Metallic Rose Gold Sculpture, Editions Studio. Limited EditionEst. $1,000-$1,500
0013: Roy Lichtenstein 'That'S The Way It Should Have Begun…' Limited Edition Lithograph 1986Est. $400-$600
0014: Jean-Michel Basquiat, '6.99,- 1987' Limited Edition LithographEst. $600-$800
0015: Roy Lichtenstein 'Look At Mickey Mouse - 1986' Limited Edition LithographEst. $600-$800
0016: Takashi Murakami 'Dobs Acrobatic Spectacular Company' 2015, Limited Edition LithographEst. $600-$800
0017: Francis Bacon -"Study For The Red Pope - 1982" Limited Edition LithographEst. $400-$600Lot Passed
0018: Robert Rauschenberg, "A Benefit Benefit For The Rainforest - 1991" Limited Edition LithographEst. $400-$600
0019: Robert Rauschenberg, "Prime Pump From Roci Usa - 1991" Limited Edition LithographEst. $400-$600Lot Passed
0019A: After Jeff Koons - Rabbit, Metallic Black Sculpture, Editions Studio. Limited EditionEst. $1,000-$1,500Lot Passed
0020: Robert Indiana 'Love' Limited Edition Lithograph, Guggenheim, 1978Est. $400-$600
0022: Jean-Michel Basquiat 'Boxer Rebellion - 1978' Limited Edition LithographEst. $500-$600